CIO Kahvaltılar Devam Ediyor…

CIO Kahvaltılar Devam Ediyor…

Uzun zamandır CIO Kahvaltıları’nda Türkiye’nin önde gelen şirketlerinin IT liderlerini konuk eden Logitech, bu kez Bursa’daki kahvaltı etkinliğinde yine CIO’ları ağırladı. İş modellerinde yaşanan önemli değişimleri anlatan Logitech, konuklarına ürün gruplarını deneyimleme fırsatı da sundu.
Dijital dönüşümle birlikte hızlı bir şekilde ilerleyen teknolojik gelişmelere paralel, iş modellerinde de önemli değişimler yaşandı. Söz konusu değişiklikler beraberinde yeni çözümleri getirirken Logitech de bu kapsamdaki vizyonunu değiştirdi.
Logitech Türkiye Ülke Müdürü Mustafa Uyar, bugüne kadar CIO’lara genellikle video konferans tarafını anlattıklarını söyleyerek, “Bugün de gelişen Logitech’i, değişen Logitech’i ve lider Logitech’i tam olarak anlatalım istiyoruz” dedi.

Logitech’in değişen dünya ve teknoloji ile birlikte değişip geliştiğini belirten Uyar, markalarının artık sadece klavye ve mouse üreten bir marka olmaktan çıkarak, geniş bir ürün yelpazesine sahip olduğunu dile getirdi. Değişen teknoloji alışkanlıklarını ve teknoloji trendlerini yakından takip ederek, ürünlerini geliştirdiklerini ifade eden Mustafa Uyar, “Sahip olduğumuz geniş ürün yelpazesiyle her talebe cevap verebilir konumdayız ve tüketicilerimize faaliyet gösterdiğimiz her kategoride bizi lider yaptıkları için teşekkür ederiz” şeklinde konuştu.
Uyar, “Şu anda A’dan Z’ye Logitech olarak ne görüyorsanız; Logitech mühendisleri Logitech Ar-Ge’si ve tedarik zinciri tarafından gerçekleştirilen bir yapımız söz konusu. Ürün yelpazemiz değiştikçe tüketici kanallarımız da artıyor. Telekom kanalıyla birlikte daha farklı bir tüketici kanalına gidiyoruz” dedi.

Video konferans çözümleri ile Logitech’in bağlantısının bilgisayar ekipmanlarının PC’nin etrafına dâhil olmaya başladığı ilk günden itibaren bulunduğunu ifade eden Mustafa Uyar, Logitech’in webcam ile başladığı serüveni düşünüldüğünde, video konferans çözümlerinin içerisinde hep var olduklarını vurguladı. Uyar, “Geçmiş dönemin şartlarıyla bugünün şartları arasında fark vardı ve bu anlamda Logitech kendini bu şartlara adapte edebilirse önümüzde ciddi bir fırsat gördük” diye konuştu.

Dijitalleşme ile birlikte yeni çözümler…
Mustafa Uyar, “Dijitalleşme esneklik başta olmak üzere, ofislerimizde basit, kolay takılır ve sahip olunan bulut servislerimizden çözüm imkânına kavuşma şansı yarattı. Biz de toplantı odalarına odaklandık. Bunun kapsamda; Logitech Group, Logitech Connect, PTZ Pro 2, BCC950, Meetup ve Rally Camera modellerinden oluşan konferans çözümlerimiz söz konusu” dedi.

Categories: ETKİNLİKLER

About Author

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*