CIO’lar iftar yemeğinde buluştu

CIO’lar iftar yemeğinde buluştu

CIO Dergisi ve Logitech’in işbirliği ile düzenlenen CIO İftar Buluşması önde gelen şirketlerin IT liderlerinin katılımıyla gerçekleşti.

CIO İftar Buluşması, 20 Haziran akşamı Radisson Blu Bosphorus Hotel’de 100’e yakın CIO’nun katılımıyla gerçekleşti. Buluşma çerçevesinde Logitech ürünlerinin de sergilendiği salonda CIO’lar sohbet ederken aynı zamanda, Logitech’in kurumsal ürünlerini de inceleme fırsatı buldu.
İftar yemeğinde konuşan CIO Dergisi Yayın Yönetmeni Murat Yıldız, geleneksel hale gelen CIO Kahvaltıları’nın Eylül ayında kaldığı yerden devam edeceğini vurgularken,

Ramazan ayı vesilesiyle iftar buluşması ile CIO Dergisi’nin etkinlik noktasında hızını kesmediğini belirtti. Logitech Türkiye Genel Müdürü Mustafa Uyar ise, dünya değiştikçe Logitech’in de değiştiğini söyleyerek, bugün bulutun etrafına neler konulabileceğine odaklandıklarını kaydetti. Bilgisayar aksesuarlarından hoparlörlere ve video konferans çözümlerine kadar geniş bir yelpazeye sahip olduklarını belirten Uyar, ilerleyen dönemlerde CIO’lar için farklı ürünler de sergileyeceklerini söyledi.

Categories: ETKİNLİKLER

About Author

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*