Tek işimiz yazılım!

Tek işimiz yazılım!

CA Technologies Türkiye, yazılım vizyonuna vurgu yaptığı CIO Kahvaltıları buluşmasında, önde gelen şirketlerin IT liderleri ile bu alandaki çözüm ve hedeflerini paylaştı.
CA Technologies Türkiye, önde gelen şirketlerin IT liderlerini konuk ettiği CIO Kahvaltıları özel buluşmasında, yazılım alanındaki vizyonunu anlattı. CA Technologies Türkiye Genel Müdürü Umut Güler’in ev sahipliği yaptığı buluşmaya; Cengiz Holding CIO’su Sinan Özkan, Mapfre Sigorta CIO’su David De Francisco, Kalyon Grup CIO’su Koray Kurt, İstanbul Büyükşehir Belediyesi CIO’su Selim Karabulut ve Halkbank IT Direktörü Namık Kemal Uçkan katıldı.

CA Technologies Türkiye Genel Müdürü Umut Güler, CA olarak yaklaşık 25 yıldır Türkiye’de bulunduklarını belirtip “Tek işimiz yazılım” diyerek başladığı konuşmasında; 2013 yılının ikinci yarısından itibaren dijital dönüşüm ve DevOps konularına odaklandıklarının altını çizdi. Güler bu noktada saha eforlarının yüzde 80’ini dijital dönüşüm ve ‘DevOps’un oluşturduğunu kaydetti.

Umut Güler, CA’in önemli faaliyetlerini anlatırken, Türkiye’de IT teknolojilerine yatırım yapan en büyük 20 firmanın 18’inde CA API Management olduğuna işaret etti. “Hayata dokunan projelerin hepsi bizi heyecanlandırıyor” diyen Güler, müşterilerinin ihtiyaçlarına en hızlı ve en doğru şekilde cevap vermek için çalıştıklarını kaydetti. Umut Güler, “Şirketler; müşterilerinin ihtiyaç duyacağı yeni teknolojileri öngörerek rakiplerinden daha etkin olmanın ve müşterilerine hızlı bir şekilde hizmet sunmanın yollarını arıyorlar. CA Technologies olarak bu dijital devrimin büyük bir kısmını körüklüyoruz” dedi.

Categories: ETKİNLİKLER

About Author

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*