En başarılı CIO’lar 9’uncu kez ödüllendirildi

En başarılı CIO’lar 9’uncu kez ödüllendirildi

CIO Dergisi’nin yayınlanmakta olduğu tüm ülkelerde düzenlenen en saygın IT ödül programlarından biri olan CIO Ödülleri’nin dokuzuncusu bu yıl Fairmont Quasar İstanbul Hotel’de gerçekleştirilen bir törenle sahiplerini buldu.

Logitech, Panasonic ve Radore sponsorluğunda gerçekleştirilen özel gecede, uzman isimlerden oluşan jüri üyeleri tarafından 5 önemli kritere göre 12 başarılı CIO ödüle layık görüldü.

IDG lisansı ile 40’tan fazla ülkede düzenlenen ve teknoloji liderleri için en prestijli ödüller arasında olan CIO Ödülleri’nin Türkiye’de bu yıl 9’uncusu düzenlendi. Logitech, Panasonic ve Radore sponsorluğunda, Fairmont Quasar İstanbul’da düzenlenen gecede, hayata geçirdikleri projelerle şirketlerine değer katan teknoloji liderleri ödüllendirilirken, her biri kendi alanında uzman isimlerden oluşan jüri üyeleri tarafından değerlendirilen projeler neticesinde bu yıl 12 CIO ödülle onurlandırıldı.

5 ana kritere göre değerlendirilen projelerde; hayata geçirildiği kurumlarda değişime öncülük etmesi, yenilikçi yaklaşım sunması, ilgili kurumların operasyonlarında güç yaratması, şirket yönetiminde etki yaratması ve yatırımın geri dönüşünü sağlaması esas olarak değerlendirildi.
Dünya Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hakan Güldağ’ın ekonomik değerlendirmelerini aktardığı açılış konuşmasının ardından ödül takdimine geçildi. 12 IT liderinin ödüllendirildiği gecede, CIO’lar ödüllerini sektörün önemli isimlerinin elinden aldı.

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Categories: GALERİ

About Author

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*