ABank Bilgi Teknolojileri’nde atama

ABank Bilgi Teknolojileri’nde atama

ABank’ta Bilgi Teknolojilerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine Esra Beyzadeoğlu atandı.

ABank Genel Müdürü Kaan Gür, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, operasyonel mükemmellik ve bilgi teknolojileri alanlarında yaptıkları tüm yatırımlarının odağında müşterilerinin olduğunu vurgulayarak, şunları söyledi: “Bankacılık sektörünün geleceğini şekillendiren bilgi teknolojileri alanında, bankamıza Sayın Esra Beyzadeoğlu gibi önemli bir yöneticiyi dâhil etmekten mutluluk duyuyoruz. Bilgi teknolojileri süreç ve uygulamalarını, kalite, bilgi güvenliği ve müşteri odaklılıktan ödün vermeden sürekli geliştirip, güçlendiriyoruz. Bu doğrultuda, Genel Müdür Yardımcımız Esra Beyzadeoğlu’nun bankamızın hedeflerine ulaşmasında önemli katkılar sağlayacağına inanıyor; ABank ailesindeki yeni görevinde kendisine başarılar diliyorum.”

ABank’ın bilgi teknolojilerinden sorumlu yeni Genel Müdür Yardımcısı Esra Beyzadeoğlu ise, ABank yönetimine katılmaktan mutluluk duyduğunu belirterek; “ABank olarak, bilgi teknolojileri alanında önemli uluslararası kalite sertifikalarına sahibiz. ABank’ın, müşterisini anlayan, ona yakın duran bankacılık anlayışını, tüm temas noktalarına doğru şekilde yansıtarak; sektörde bu alanda fark yaratacağımıza inancım tam.” dedi.

Esra Beyzadeoğlu Kimdir?

İstanbul Atatürk Fen Lisesi sonrasında Galatasaray Üniversitesi Endüstri Mühendisliği mezunu ve Sabancı Üniversitesi’nden İşletme Yüksek Lisansına sahip olan Esra Beyzadeoğlu, iş analizi, proje yönetimi, yönetim ve teknoloji danışmanlığı gibi farklı alanlarda 18 yıllık sektörel tecrübeye sahiptir.

2015’te uluslararası “Stevie Business Awards” yarışmasında “Yılın Bilgi Teknolojileri Yöneticisi” kategorisinde ve 2016 yılında, saygın platformlardan “Traicon Events”in, “Women Empowerment and Leadership Zirvesi”nde “Yılın En İyi Kadın Üst Düzey Yöneticisi” ödüllerini kazanan Esra Beyzadeoğlu, ABank’a katılmadan önce son olarak 2011-2018 arasında Akbank Bilgi Teknolojileri’nde Bölüm Başkanı olarak görev yapmıştır.

Categories: HABERLER

About Author

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*