CA Technologies Türkiye’ye yeni Genel Müdür

Satış yönetiminde tecrübeli isim Umut Güler, 1 Temmuz itibariyle CA Technologies’in yeni Türkiye Genel Müdürü olarak görevini sürdürecek. Umut Güler, son 5 yıldır CA Technologies Türkiye’de görev yapmakta olup bunun son 1,5 yılında satış direktörlüğü görevini başarıyla yürütüyordu.

4 milyar doların üzerinde cirosu, 15,000 çalışanı ve 1,500’den fazla patentiyle kurumsal yazılım pazarında dünyanın en büyük bağımsız şirketlerinden biri olan CA Technologies’in yeni Türkiye Genel Müdürü Umut Güler oldu. Güler, 1 Temmuz itibariyle yeni görevine başlayacak. 

Doğu Akdeniz Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü mezunu olan Umut Güler, iş hayatına Ford Otosan’da satış temsilcisi olarak başladı, ardından Gold Bilişim ve INDEX Grup’ta farklı satış yöneticiliği pozisyonlarında görev aldı. Daha sonra Kaspersky Lab’de Kanal Satış Müdürü görevine getirilen Güler, Kasperky Lab’in Türkiye’deki oluşumunda önemli rol oynadı. 2010’da New York ABD’de kariyerine girişimci olarak devam eden Güler, 2012’de Türkiye’ye geri döndü ve yine Kaspersky Lab’da Kurumsal Ürünler Satış Müdürü pozisyonunda bulundu. Güler, Şubat 2013’te CA Technologies ailesine bankacılık ve finans sektöründen sorumlu kıdemli satış yöneticisi olarak katıldı ve Ocak 2017’den bugüne Satış Direktörlüğü görevini başarıyla yürüttü.

Güler, kurumsal iş yönetimi yazılımı ve çözümlerinin satışında kazandığı deneyim ile çok sayıda bankanın, lider hava yolunun ve sigorta şirketinin dijital dönüşümlerinin tamamlanmasına destek oldu. Kurumlara; uygulama ve altyapılarını konuşlandırma, izleme ve emniyet altına alma araçlarını sunarak müşterilerinin yeni uygulama ekonomisinde başarılı olmalarına yardımcı oldu. Umut Güler ile başlayan yeni dönemde CA Technologies’in öncelikleri arasında, kurumların işlerini kolaylaştıracak uygulamaları ve deneyimleri geliştirmelerine yardımcı olmak ve onların en güvenilir iş ortağı olarak konumlanmak yer alıyor.

Categories: HABERLER

About Author

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*