Fujitsu’dan dijital devrim fırsatı!

Fujitsu’dan dijital devrim fırsatı!

Fujitsu Türkiye, iş ortaklarına yeni dönem planlarını ve yeni ürünlerini tanıttığı Fujitsu Partner Etkinliği’ni gerçekleştirdi.

“Dijital Devrim Fırsatı” temalı bu yılki etkinlikte veri merkezlerinin olmazsa olmaz ürünü yeni nesil Fujitsu PRIMERGY sunucular ve ETERNUS depolama sistemlerinin yanı sıra ürünlerin üretim süreçleri ve lider performans değerleri katılımcılar ile paylaşıldı.

Türkiye pazarında, ürünleri Avrupa’da üretilen tek oyuncu olan Fujitsu’nun ürün ve çözümleri ile servis ve bakım hizmetleri konularında Fujitsu Türkiye Kurumsal Hizmet ve Çözümler Direktörü Cengiz Yeker sunum gerçekleştirdi. İş ortaklarına destekleri ve ilgileri için teşekkürleri sunarak sözlerine başlayan Fujitsu Türkiye Satış Öncesi Destek ve Kanal Satış Direktörü Emin Çalıklı konuşmasında “Fujitsu’nun İnsan Odaklı İnovasyon felsefesine uygun olarak iş ortaklarımızla birlikte hayata geçirdiğimiz projelerimizle, müşterilerimize ve ülke ekonomimize büyük faydalar sağlamayı hedefliyoruz. Sıra dışı düşünebilme yeteneğimiz, inovatif akıl yapısına sahip genç beyinlerimiz ve girişimci ruhumuz ile küresel rekabette büyük bir avantaja sahibiz. Etkinliğimizde “co-creation” yaklaşımımızla iş ortaklarımızla birlikte ortaya koyduğumuz ürün ve hizmetler ve güncel teknolojilerimizin yanı sıra süratle değişen pazar koşullarına karşılık ortaya koyduğumuz başarı formüllerini paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

Categories: HABERLER

About Author

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*