Logitech’ten taşınabilir konferans kamerası

Logitech’ten taşınabilir konferans kamerası

Logitech’in yeni ürünü ConferenCam Connect, kurumların görüntülü görüşme ihtiyaçlarını tam olarak çözmeyi amaçlıyor.

Kurumlar farklı lokasyonlardaki iş ortaklarının veya uzak ofisleri arasındaki ekiplerin bir arada çalışma ve toplantı gerçekleştirme ihtiyaçlarına yönelik çözümler ararken, pahalı ve karmaşık sistemler birçok sorunu da beraberinde getiriyor. Maliyet, karmaşık sistem ihtiyaçları, tek bir mekâna bağımlılık yüzünden görüntülü görüşmeler ve işbirliği uygulamalarını çalıştırmak zorlaşıyor. Kurumlar için çok daha uygun maliyetlerle, tüm iletişim sistemleri ile uyumlu ve her yere taşınabilir çözümler geliştirmeyi hedefleyen Logitech’in yeni ürünü ConferenCam Connect, görüntülü görüşme ihtiyaçlarını çözmeyi amaçlıyor. Özellikle 1 ila 6 kişilik toplantılar için uygun olan yeni çözüm, 1080p kalitesinde HD videoyu, 360 derece çevresel ses ile iletiyor.

Güçlü donanım, güçlü özellikler

90 derecelik görüş açısı aynı zamanda dijital olarak belirli bir noktaya odaklanmasına izin veriyor. Full HD kameranın yüksek çözünürlüğü sayesinde ise 4X dijital zoom yapılarak belirli nesnelere ya da dokümanlara yakınlaştırma yapılabiliyor. ConferenceCam Connect hem Bluetooth hem de NFC üzerinden farklı kablosuz ürünler ile anında haberleşebiliyor. Böylece farklı noktalara konumlandırılmış ses cihazları ya da akıllı telefonunuz ile anında eşleştirme gerçekleştirmeniz mümkün.

Her sistem ile uyumlu çalışma

Yeni ConferenceCam Connect, tüm iletişim altyapıları ile uyumlu olarak çalışıyor. Kullanıcıların alışkın olduğu PC ya da Mac platformlarında rahatlıkla çalışabilen sistem, kablosuz ekran paylaşımı sayesinde hızlı bir şekilde kullanıma hazır hale geliyor. Skype for Business, Lync, Cisco Jabber ve WebEx platformları ile uyumlu olarak çalışabilen Logitech ConferenceCam Connect, herhangi bir bilgisayardan USB üzerinden bağlantı kurulup video görüşmelerin başlatılmasına olanak tanıyor.

Categories: HABERLER
Tags: Logitech

About Author

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*