Oracle Cloud Day için geri sayım başladı

Oracle Cloud Day için geri sayım başladı

Bu yıl İstanbul Swissotel’de 8 Kasım tarihinde gerçekleşecek Oracle Cloud Day için geri sayım başladı. 

8 Kasım tarihinde CIO Dergisi’nin ana medya sponsorluğunda, İstanbul’da gerçekleşecek Oracle Cloud Day 2017’de kurumsal bulut hizmetleri sergilenecek. “Yarını Bugünden Keşfedin” temasıyla düzenlenecek etkinlikte Oracle; yapay zeka, makine öğrenimi, chatbot, gibi yeni nesil teknolojileri destekleyecek şekilde genişlettiği çözümlerin, kurumsal bulut hizmetleri ile her ölçekteki işletmenin çalışmalarını daha da hızlandırmalarına nasıl yardımcı olabileceği ile ilgili detayları paylaşacak. 

İşletmelerin tüm bu en son yeniliklerden nasıl faydalanabileceğini ve bu yenilikleri bulut yolculuklarında nasıl uygulamaya koyabileceklerini gösterme ortamı yaratacak olan Oracle Cloud Day 2017 etkinliğinde öne çıkacak başlıklar ise şöyle: 

*İş yüklerinizi buluta taşıyarak bilgi teknolojilerinizi nasıl modern bir hale getireceğinizi ve maliyetlerinizi düşüreceğinizi keşfedin.
*Oracle Bulutu’nun mevcut uygulamamızla yeni teknolojileri sorunsuz bir şekilde nasıl entegre edebildiğini görün.
*Yeni nesil innovasyonların ve faydalarını öğrenin.
*Karşılaştığınız güçlükleri Oracle’ın üst düzey yöneticileri ve sektörün liderleriyle değerlendirin.

Etkinlikte ayrıca; canlı gösterimler ve deneyimlerin paylaşılacağı oturumları izleme fırsatı da bulunacak. Etkinliğin detaylı programına buradan ulaşabilirsiniz. 

 

 

Categories: HABERLER

About Author

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*