Oracle Modern İş Modelleri Forumu 26 Ekim’de İstanbul’da

Oracle Modern İş Modelleri Forumu 26 Ekim’de İstanbul’da

 

Bugünlerde sektörünüzdeki ve alanınızdaki herkes dijital dönüşümü konuşuyor. Peki, bir üst düzey yönetici olarak 21. yüzyıla liderlik etme yolunda başarıya giden yolculuğunuzu tanımlayacak pazardaki sinyalleri, sürekli karşınıza çıkan karmaşadan nasıl ayırt edebileceksiniz?

İster işletmeniz yeni kurulmuş, ister büyüme aşamasında isterse de köklü bir kurum olsun; tüm bunları İstanbul’da 26 Ekim’de gerçekleşecek Oracle Modern İş Modelleri Forumu’nda keşfedeceksiniz. 

İçinde bulunduğumuz dönemde bulut, gelişmiş analitik uygulamalar, yapay zeka/makine öğrenimi, ‘nesnelerin interneti’nin getirmiş olduğu avantajlar, iş uygulamaları, günümüz iş modellerini, süreçlerini ve işletme kararlarını etkilemektedir. Peki, küresel çapta karşılaştığımız en iyi ve en yeni iş uygulamaları neler ve bu uygulamalardan finans, insan kaynakları, operasyon, satın alma, pazarlama, satış, hizmet, tedarik zinciri, imalat ve bilişim alanlarında elde etmeyi umduğunuz gerçek değer nedir?

Oracle uzmanları ve iş ortaklarıyla doğrudan görüşme imkanı 

Sizler için,bu basit ama önemli sorulara yanıt verebilmek adına, ilgili liderlerin ilham verici konuşmaları, müşteri başarı öyküleri, uygulamalardaki yenilikler ile izlenecek yolları içeren özel bir gündem hazırlandı. Ayrıca bu dönüşüm sürecinde sizleri başarıya taşıyabilmek için stratejik anahtarlara sahip olabilmeniz adına Oracle uzmanları ve iş ortaklarıyla da doğrudan görüşebileceğiniz bir platform mevcut olacak. 

 

Categories: HABERLER

About Author

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*