Oracle OpenWorld 2016’da yepyeni bir ‘bulut deneyimi’ tartışılıyor

Oracle OpenWorld 2016’da yepyeni bir ‘bulut deneyimi’ tartışılıyor

 

Oracle, 141’den fazla ülkeden gelen binlerce müşteriyi, yüzlerce iş ortağını ve milyonlarca çevrimiçi katılımcıyı Oracle OpenWorld 2016’da ağırlıyor.

22 Eylül’e kadar sürecek bu yılki en üst düzey “bulut deneyimi” temalı etkinlikte alanında zirvede yer alan teknoloji uzmanları, dünya liderleri ve yenilikçileri, teknolojinin geleceği ve yaşam ve çalışma şeklimiz üzerindeki etkileri hakkındaki fikirlerini paylaşıyorlar. Aralarında kitapları çok satanlar arasında yer alan eğitimci Adam Grant’in de bulunduğu düşünürlerin, Moody’s’ten Mark Zandi gibi tanınmış ekonomistlerin ve Stephanie Cutter ve Mike Murphy gibi önemli politika stratejistlerinin de yer aldığı vizyonerler etkinliğin önemli konukları arasında yer alacak.

“Müşterilerimizin başarısına odaklanıyoruz”

Oracle’ın düzenlediği karşılama etkinliğinde ise rekorlar kıran performans sanatçıları Gwen Stefani ve Sting AT&T Park’taki sahnede özel bir konser verecek.

judy-sim

Oracle Pazarlamadan Sorumlu Yöneticisi Judy Sim, “Oracle OpenWorld 2016, müşterilerimizin başarısına odaklanıyor” diyor.

Sim, “Yaklaşımımız her zaman katılımcılara öncelik vermek ve bunun için de konferansın her bir unsurunun öğrenimi geliştirmesini, ağ kurma çalışmalarını zenginleştirmesini, yenilikleri desteklemesini ve müşterilerimiz ve iş ortaklarımızı bir araya getirmesini amaçlıyoruz” diye konuşuyor.

Categories: HABERLER

About Author

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*