Panasonic’te önemli atama

Panasonic’te önemli atama

Panasonic, bu başarıda en büyük paya sahip olan Türkiye Ülke Müdürü Ali Oktay Ortakaya’ya Avrupa’nın yönetim ekibinde yeni bir görev verdi.

Toughbook ve Toughpad ticari markalarıyla kurumsal mobil çözümler alanında müşterilerine özel hizmetler sunan şirketin büyüyen pazarlardaki başarısına ve yenilenen stratejisine yön verecek olan Ali Oktay Ortakaya, bundan böyle İtalya, Doğu Avrupa ve Türkiye’den sorumlu Bölge Müdürü olarak görev yapacak.

Ali Oktay Ortakaya kimdir?
İstanbul Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği mezunu olan Ali Oktay Ortakaya, 2002 yılında Sykes Türkiye’de iş dünyasına adım attı. 2006 yılında HP Türkiye’ye katılan Ortakaya, bu kurumda farklı alanlarda Kurumsal Müşteriler Teknoloji Danışmanı, Katma Değerli Ürünler Ülke Kategori ve Kanal Müdürü görevlerini yürüttü. Ardından RIM Türkiye’de Kurumsal Satış Direktörü olarak çalışan Ali Oktay Ortakaya, 2012’den bu yana Panasonic Türkiye’de Kurumsal Mobil Çözümler Ülke Müdürü olarak görev yapıyordu. Evli ve iki çocuk babası Ali Oktay Ortakaya, kariyerine bundan böyle Panasonic Avrupa Kurumsal Mobil Çözümler Grubu’nda İtalya, Doğu Avrupa ve Türkiye’den sorumlu Bölge Müdürü olarak devam edecek.

Categories: HABERLER

About Author

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*