POS A.Ş’de yeni bir atama

POS A.Ş’de yeni bir atama

Öztürk Dündar, POS A.Ş.’nin yeni Çözüm Ortakları Müdürü olarak atandı. 

 

Öztürk Dündar, 01 Ekim 2018 itibari ile POS A.Ş.’de yeni Çözüm Ortakları Müdürü olarak atandı. 25 yıldır perakende sektöründe yer alan farklı segmentlerdeki perakendeciler için POS yazarkasa donanım ve yazılım ürünleri sunan POS A.Ş., yeni Çözüm Ortakları Müdürü’nü Öztürk Dündar olarak belirledi.

Üniversite eğitimini 1992 yılında Gazi Üniversitesi’nin İşletme Bölümü’nde tamamlayan Öztürk Dündar, 1998 yılında POS A.Ş.’de Müşteri Temsilcisi olarak görev yapmaya başladı.

2011 yılından itibaren POS A.Ş.’de Danışman Müşteri Temsilcisi olarak görev yapan Dündar, yeni görevini profesyonel kariyerini sonlandıran Gülçin Özgül’den devraldı.

 

Öztürk Dündar kimdir?

1993’te Ulukom Bilgisayar Yazılım Donanım A.Ş.’de iş hayatına başlayan Dündar, 1998’te POS A.Ş. bünyesine katıldı. Burada Satış ve Pazarlama Departmanı’nda Danışman Müşteri Temsilcisi olarak görev yapan Dündar, Türkiye’nin en büyük perakende markalarıyla gerçekleşen satış işlemlerinde aktif rol oynadı. Öztürk Dündar, 01 Ekim 2018 tarihi itibariyle POS A.Ş.’nin Çözüm Ortakları Müdürü görevini üstlendi.

Categories: HABERLER

About Author

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*