Qlik Sense Tour 2016 gerçekleşti

Qlik Sense Tour 2016 gerçekleşti

İş Zekâsı sektöründe faaliyet gösteren Qlik’in Türkiye resmi distribütörü QlikView Türkiye, müşteri ve potansiyel müşterilerini Qlik Sense Tour 2016’nın Türkiye ayağı kapsamında gerçekleştirdiği etkinlikte bir araya getirdi.

Etkinlikte, Qlik firmasının güçlü ve esnek görsel analitik platformu Qlik Sense’in sunmuş olduğu çözümler ve son yenilikler katılımcılara aktarıldı. QlikView Türkiye Yönetici Ortağı Can Doğu konuşmasında Sense’in güçlü ilişkisel veri modeli ile verinin için gizli kalmış bütün hikâyeyi keşfederek, stratejik hedeflere ulaşma yolculuğunda bilgiyi etkin biçimde kullanmanın önemini ve Qlik Sense’in beklenen yol haritasını anlattı.

Hemen ardından, Danışmanlık ve Destek Direktörü Emre Çabuk’un gerçekleştirdiği ürün demosu ile katılımcılara Qlik Sense gelen son yenilikler canlı demo ile tanıtıldı. QlikView Türkiye müşterilerinden ZER A.Ş. MIS Proje Yöneticisi Esra Toprak ‘Qlik Sense Müşteri Başarı Hikâyesi’ ile sundukları hizmetlerde Qlik Sense çözümü ile nasıl fark yarattıklarını ve verimlilik elde ettiklerini katılımcılar ile paylaştı.

Categories: HABERLER

About Author

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*