Şirketlere veri yönetimi için özel çözüm

Şirketlere veri yönetimi için özel çözüm

Veeam Software, tek bir Veeam yönetim konsolundan sanal, fiziksel veya bulut olmak üzere tüm iş yükleri için kapsamlı veri yönetimi sunan ve erişilebilirlik sağlayan Veeam Availability Suite (VAS) 9.5 Update 3 (U3) ürününü duyurdu.

Büyük ölçekli şirketler, bu çığır açan ürün sayesinde uzun zamandır iş dönüşümünün önünde bir engel olan eski yedekleme ürünlerini bırakarak, ilk defa tek bir dinamik çözümle tüm ortamlarda erişilebilirliği sağlayabilecek. 

Veeam, bu yeni duyurusunda aynı zamanda Veeam’in gelişen yeni depolama entegrasyonlarını çok daha hızlı bir şekilde destekleyen, üstün yedekleme performansına ulaşmasına olanak veren, düşük veri kaybını sağlayan ve çok daha hızlı kurtarma sunan yeni depolama arayüzü olan Universal Storage API’yi de içeriyor. Sonuç olarak Veeam Availability Suite 9.5 Update 3’te şirket IBM Spectrum Virtualize’la entegrasyonunu ekleyebildi, Veeam’in depolama snapshot entegrasyon yetkinliklerini Lenovo Storage V Series ‘in yanı sıra IBM Storwize ve herhangi bir SAN Volume Controller tabanlı depolama dizilerini de içine alacak şekilde genişletti. Veeam böylece HPE, Cisco ve NetApp’a ek olarak IBM ile olan stratejik iş ortaklığının içeriğini genişletmiş oldu.

 

Categories: HABERLER

About Author

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*