Birden çok cihazla çalışmada üstün yetenekli: Logitech MK850 Performance

Birden çok cihazla çalışmada üstün yetenekli: Logitech MK850 Performance

Logitech MK850 Performance kablosuz klavye ve mouse seti; bilgisayarınız, telefonunuz ve tabletiniz için ‘kurtarıcı’ bir ürün olarak öne çıkıyor.

Logitech’in kablosuz klavye ve mouse seti MK850 Performance’ın en önemli yeteneği bir tuş ile üç cihaz arasında kolayca geçiş yapma imkânı sunması. Bir Unifying USB alıcısı ile gelen MK850 Performance Bluetooth 4.0 ya da 2.4 GHz kablosuz bağlantı özelliğiyle aynı anda üç cihaza kadar bağlanabiliyor. Windows veya Mac bilgisayarda; Android ve iOS mobil cihazlarda kolayca geçiş yapılabiliyor. Cihazlar arasındaki geçiş klavye üzerindeki easy-switch adı verilen numaralı beyaz tuşlarla gerçekleşiyor.

Klavyesi genişliği ve ergonomik tasarımıyla ağrıyan bilekler için iyi bir çözüm sunuyor. Ayrıca klavyenin konforlu avuç içi desteği ve tuş takımının ortasındaki hafif çıkıntı, kullanımda gerçekten rahat hissettiriyor. Tuşlarında oldukça yumuşak ve sessiz çalıştığını belirtelim. Klavyenin ayarlanabilir ayakları sayesinde dört ya da sekiz dereceye kadar farklı kullanım yüksekliklerine olanak tanıyor.

Sağ ele uygun olarak tasarlanmış mouse ise yumuşak yüzeyi sayesinde avucunuz içine tam şekilde oturuyor. Yine klavyede olduğu gibi mouse üzerindeki tek tuşla cihazlar arasında kolayca geçiş yapılabiliyor. Mouse bir AA pille çalışırken, klavye 2 adet AAA pile ihtiyaç duyuyor. Logitech, mouse için 2, klavyeye ise 3 yıllık bir pil ömrü sunuyor. Firma, bu sürenin kullanım koşullarına bağlı olarak değişiklik gösterebileceğini de ekliyor. Ayrıca Windows kullanıcıları için indirilebilen Logitech Options uygulamasını kullandığınızda mouse düğmelerine farklı işlem kümesi atayabiliyorsunuz. Logitech MK850 Performance Kablosuz Klavye ve Mouse Seti, 450 TL seviyelerinde bir fiyatla sunuluyor. Ali Atilla MEDE

Categories: İNCELEME

About Author

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*