Sinyal gücü yüksek modem arayanlara: Zyxel VMG3925-B10B

Sinyal gücü yüksek modem arayanlara: Zyxel VMG3925-B10B

802.11ac destekli VMG3925-B10B, sahip olduğu özellikleriyle kullanıcılara üst düzey bir internet bağlantı deneyimi vaat ediyor.

Ağ teknolojileri alanında dünyanın önde gelen üreticilerinden Zyxel’in yeni modem/router ürünü VMG3925-B10B eş zamanlı dual bant yayın, eş zamanlı 1600 Mbps kablosuz veri hızı, ebeveyn kontrolü ve dosya paylaşım gibi özellikleri bünyesinde barındırıyor. Modem arayüzünden yapacağınız gün ve saat ayarlamasyla hangi saatlerde hangi cihazın internete çıkış yapabileceğini kontrol edebiliyorsunuz. Örneğin çocuğunuz tableti hafta içi belirlediğiniz bir zaman aralığında internete bağlanacak şekilde ayarlanabiliyor, elbette kendi cihazınızın internet bağlantısına devam edebiliyorsunuz. Aynı zamanda kelime filtresi ile belirlediğiniz kelime içeriğini tarayarak hiçbir şekilde o kelimeye sahip içeriğe girişe izin vermiyor. Yaptığımız testlerde en dikkat çekici detay ise modemin yüksek sinyal gücü oldu. Özellikle sinyal sorunu yaşayan kullanıcılar için bu modem size ideal çözümü sunabilir.

Birden çok kablosuz ağ oluşturma Multi SSID ve kablosuz çıkış gücü yönetimi gibi özellikler de yine VMG3925-B10B’nin dikkat çeken özelliklerinden. VDSL2 sayesinde 100 Mbps’e kadar bağlantı hızında, 45 Mbps hızında dosya yükleme yapabilmeniz mümkün. ADSL2 ve ADSL2+ bağlantı standartlarını da destekleyen VMG3925-B10B ayrıca USB portu üzerinden güvenli dosya paylaşımı, bu dosyalara kablosuz yerel ağ üzerinden güvenli erişim -USB bellek veya USB sabit disk- desteği de sağlıyor. Ali Atilla Mede

Categories: İNCELEME

About Author

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*