Taşınabilir video konferans sistemi: Logitech ConferenceCam Connect

Taşınabilir video konferans sistemi: Logitech ConferenceCam Connect

Küçük ve orta büyüklükteki toplantı odaları için tasarlanmış taşınabilir yeni video konferans kamerası Logitech ConferenceCam Connect, Full HD 4 kat dijital yakınlaştırma ve otomatik odaklama özellikli 90 derecelik geniş bir görüş alanı sunuyor.

ConferenceCam Connect bu özellikleriyle görüntüleri oldukça net ve yüksek çözünürlükte karşı tarafa iletiyor. Uzaktan da kontrol edilebilen cihaz, kumandası sayesinde video görüşmelerini daha kolay yönetilmesini mümkün kılıyor. 766 gram ağırlığındaki ConferenceCam Connect, USB bağlantısı ile PC ve Mac’e bağlanabiliyor ve odadan odaya rahatlıkla taşınabiliyor. Tam şarj edilmiş pili ile 3 saate kadar video konferans yapma imkanı sunan Logitech ConferenceCam Connect; Microsoft Lync, Skype for Business, Cisco Jabber ve WebEx gibi başlıca video konferans uygulama ve servislerini destekliyor. Eğer cihazın web kamerasını kullanmak istemiyorsanız, ConferenceCam Connect hoparlör ve mikrofon özellikleri ile de kullanılabiliyor.

Bluetooth veya NFC’yi desteği sayesinde telefon aramalarınız için bir hoparlör olarak ta işlev görebiliyor. ConferenceCam Connect Miracast teknolojisi ile mobil cihazların ekranlarını da HDMI bağlantılı daha büyük bir ekrana aktarabiliyor. Logitech ConferenceCam Connect, daha büyük donanımlara ya da daha karmaşık yazılım paketlerine fazlaca para harcamak istemeyen şirketler için ideal bir tercih olabilir.

Categories: İNCELEME

About Author

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*