Günde 3 bin sayfa üzerinde baskı alan kurumlara Epson avantajı

Günde 3 bin sayfa üzerinde baskı alan kurumlara Epson avantajı

Epson, dakikada 75 ve 100 sayfalık baskı hızına sahip olan WorkForce Enterprise WF-C17590 ve WF-C20590 modellerinin Türkiye’de satışa sunulmasıyla yeni bir iş alanına girdi.
Günde 3 bin sayfa ve üzeri baskı alan; banka genel müdürlükleri, hastaneler, okullar gibi tüm kurumların Epson’un yeni WorkForce Enterprise WF-C17590 ve WF-C20590 modellerinden yararlanmasının getireceği avantajları Epson Türkiye Müşteri Hizmetleri Müdürü Engin Hıraoğlu aktardı.

Yerinde teknik hizmette 5 yıl ve 6 milyon sayfa baskı garantisi
Günde 3 bin sayfa ve üzeri baskı alan tüm kurumların Epson’un yeni çözümünden yararlanmasının büyük avantaj getireceğini belirten Epson Türkiye Müşteri Hizmetleri Müdürü Engin Hıraoğlu; “Baskıda yüksek kalite ve kapasite konusundaki iddiamızı her zamanki gibi sürdürürken kurumsal segmente özel ‘yerinde teknik hizmette 5 yıl’ gibi farklı bir çözümü de sunuyoruz. Yüksek kapasitede baskı ihtiyacını Epson’un WF-C17590 ve WF-C20590 modelleriyle 5 yıllık garanti paketi dahilinde karşılamayı tercih edecek kurumlar ortalama 6 milyon sayfalık baskıyı da garanti etmiş oluyor. Bu paket dâhilinde yerinde teknik servis hizmeti ve anında müdahale de iş akışındaki verimliliği maksimize ediyor” dedi.

Kurumsal baskının geleceği: İnkjet teknolojisi
WorkForce Enterprise WF-C17590 ve WF-C20590 modellerinin satışa çıkmasıyla yeni bir segmente girmekten heyecan duyduklarını belirten Epson Türkiye Müşteri Hizmetleri Müdürü Engin Hıraoğlu sözlerine şu şekilde devam etti: “Epson baskı kalitesi, hız, sayfa başı baskı maliyeti, satış sonrası hizmet kalitesi olmak üzere tüm doneleri birlikte düşündüğümüzde kurumsal baskı çözümlerinin kaderini değiştireceğimizi rahatlıkla söyleyebiliriz. Bu alanda tüm modelleri inkjet olan tek marka biziz ve iş baskısının geleceği de ‘inkjet’ tir. Inkjet teknolojisini tercih eden firmalar tasarruf ederken aynı zamanda doğaya da kazandırıyor”.

Lazere göre yüzde 96’ya varan elektrik tasarrufu
Epson WF-C20590, özel bir güç kaynağı gerekmeksizin, aynı hızı sunan lazer teknolojisine sahip bir ürüne göre elektrik kullanımını yüzde 96’ya varan oranda azaltarak çevreci performansta da fark yaratıyor

Categories: HABERLER

About Author

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*