Trovarit AG’den ERP yazılımları araştırması

Trovarit AG’den ERP yazılımları araştırması

Trovarit’in, 2004 yılından bu yana 2 yılda bir gerçekleştirdiği araştırma ile Avrupa genelinde 2 bin 500 den fazla gerçek kullanıcı deneyimi aktarılıyor.
Araştırma ekibini, Trovarit AG ,FIR, Der ERP-Tuner/Vienna, 2BCS AG / St. Gallen, ve Trovarit Ltd./Istanbul şirketlerinden uzmanların oluşturduğu ERP Deneyimi Araştırması, online portal üzerinden Haziran sonuna kadar oylanarak sonuçlar Eylül ayından itibaren paylaşılacak.

Özelikle ülkemizde Endüstri 4.0 ile ilgili çalışmalarının gündemde olduğu bu dönemde, Endüstri 4.0’ın bileşenlerinden biri olan yazılım kullanımının önemi daha da artırdı. Sektörde, iyileşme ve rekabeti beraberinde getiren bu durum, kurulumu yapılmış ERP’lerin değerlendirilmesi ile yatırım yapacak firmalara yol gösterici olmaya devam edecek. ERP yazılımlarının farklı boyutlardan değerlendirildiği çalışmanın çıktıları raporlandığında ankete katılanlar ve kullanıcılar için Trovarit web sayfalarında ve sosyal medya da yayınlanacak.

*Ankete katılım linkine buradan ulaşabilirsiniz. 

*Sorular için ise, Trovarit Türkiye Genel Müdürü Muharrem Gezer’e muharrem.gezer@trovarit.com adresinden ulaşabilirsiniz. 

Categories: HABERLER

About Author

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*