Xerox Türkiye’de üst düzey atama

Xerox Türkiye’de üst düzey atama

 

Xerox’un Türkiye Genel Müdürlüğü’ne 3 Temmuz itibariyle Gabriel Pantelimon atandı. Gabriel Pantelimon, Bükreş Politechnic Üniversitesi Makina Mühendisliği Bölümü mezunu olup, İngiltere Surrey Üniversitesi Sosyal Bilimler ve Avrupa, Bükreş Ekonomi Üniversitesi İşletme Mastır Programlarını tamamladı. 
Gabriel Pantelimon, Xerox’da 1997 yılında Romanya Özel Müşterler Yöneticisi olarak göreve başlamış, 2004 yılında Direkt Satış Müdürü olarak atanmıştır. Yükselen grafiğini sürdüren Pantelimon, 2008 yılında Orta ve Doğu Avrupa Küresel Müşteri Yöneticisi ve 2009’da Yüksek Hacimli Ürünler Satış ve Geliştirmesi’nden sorumlu Orta ve Doğu Avrupa Satış ve Pazarlama Müdürü olarak pazara açılma, iş ortaklığı ve pazarlama odaklı bölgeye önderlik etmiştir. Kasım 2010’da Romanya ve Moldovya Genel Müdürü olarak görev yapan Pantelimon, iş dünyasında da liderlik performansıyla tanınmaktadır.

Xerox Orta ve Doğu Avrupa Genel Müdürü Ashraf Elarman, Pantelimon’u “Gabriel Pantelimon liderlik performans geçmişi ile tecrübeli bir ülke genel müdürüdür. Xerox Romanya operasyonlarında büyük başarı yakalamıştır ve iş stratejimizin Türkiye çapında uygulanmasında da aynı başarıyı sürdüreceğinden ve kurumumuzun büyüme ve kar hedeflerini yakalama konusunda öncülük edeceğinden kuşkum yoktur” sözleriyle kutladı.

 

Categories: HABERLER

About Author

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*