Ofisinizde hem tasarımıyla dikkat çeken hem de verimli olarak kullanabileceğiniz bir kablosuz şarj standına ihtiyacınız varsa, İON Wireless Stand tam da size göre…

Araba ve bisiklet montajlarından kablosuz şarj stantlarına kadar birçok ürün ve aksesuar ürünleri satan iOttie’yi belki duymamış olabilirsiniz. Bu sayıda sizinle birlikte iOttie iON Kablosuz Stand’ın incelemesine birlikte bakacağız…


İON Wireless Stand, şirketin geri kalan kablosuz şarj ürünleri gibi, kumaş tasarımıyla dikkat çekiyor. Materyal olarak Google Home Mini’yi andıran cihaz; yakut, kül, fildişi, kırmızı ve beyaz renk seçenekleri ile sunuluyor. Stantta Qi uyumlu iki şarj bobini bulunuyor, bu yüzden de telefonunuzu standta hem yatay hem de dikey olarak konumlayabiliyorsunuz.

Kablosuz şarj stantlarıyla uyumlu Android cihazlara 10W, iOS cihazlara 7,5W şarj sağlıyor. Genelde stant iOS cihazları daha fazla şarj edebiliyor. Bir Android cihazını 2 saat 59 dakikada şarj eden cihaz, 60 dakikada bir iPhone’un bataryasının yarısını doldurabiliyor.

İON Wireless Stand’ın bir iPhone’u daha hızlı sürede doldurduğu bir gerçek. Zira ürün bir iPhone X’i hızlı bir şekilde şarj ediyor ve genelde oran bir Android cihazdan daha fazla oluyor.
İON Kablosuz Stand, evinizde nasıl saklanacağınızı bulmanız gereken siyah, anlamsız bir aksesuar değil. Bunun yerine, tasarım açısından hayli güzel görünen ürün, verimliliği ile de dikkat çekiyor.