JBL Everest 710GA kulaklık, gayet iyi bir performans özelliği ile geliyor. Bu kablosuz kulaklık müziği diğer bluetooth kulaklıklara da göndererek, eğlenceyi etrafınızdaki kişilerle de paylaşmanıza olanak tanıyor.
Mobiliteyi günlük hayatımızda daha fazla hissettiğimiz son dönemde kulaklık kullanımı da hayli arttı. ‘Ses’in temel dayanakları yıllar geçtikçe gelişti, ses kalitesi artarken özellikler de gelişti ve ses ürünleri daha kullanışlı hale gelmeye başladı. JBL Everest 710GA, hantal kablolar olmadan olağanüstü ses kalitesi ve Google Asistan da dâhil olmak üzere bir dizi özellik barındıran gelişmiş bir cihaz olarak şimdi karşınızda…

JBL Everest 710GA kulak üstü kulaklıklar, maksimum SPL (ses basıncı seviyesi) 111dB olan 10Hz – 22kHz frekansları üretmek için 40mm tam aralıklı sürücüler kullanıyor. Ki, bu seviyede bir ses düzeyi hayli yüksek kabul ediliyor. Yumuşak kulaklık başlıkları ve kafa bandı tasarım açısından kulaklığı gayet rahat kılarken, kulaklıkla birlikte verilen kılıf da cihazınızı daha kolay ve temiz bir şekilde taşımanızı olanaklı hale getiriyor. Çoğu kablosuz kulaklıkta olduğu gibi, cihaz bluetooth bağlantısı kullanıyor. Ürün, A2DP 1.3, AVRCP 1.6, HFP 1.7 ve HSP 1.2 gibi çeşitli profilleri kullanarak Bluetooth 4.2’yi destekliyor.

JBL Everest 710GA kulaklıkların ses düzeyi oldukça iyi… Yaklaşık 250 dolarlık bir fiyatla satılan kulaklığın performans olarak fiyatını karşıladığı rahatlıkla söylenebilir. Rahat, harika ses veren, kulak üstü Bluetooth kulaklıklar için arayıştaysanız, JBL Everest 710GA mükemmel bir seçim olacaktır.