Logitech K350 İncelemesi

Logitech K350 İncelemesi

Hafif, kavisli, dalga dalga yayılan ergonomik yapısı ile dikkat çeken Logitech K350, ağrıyan parmaklarınıza kesin çözüm getirebilir.
Logitech Kablosuz Klavye K350, hafif kavisli, konturlu bir yapıya sahip. Özellikle ergonomik bir ürün arayanlar için hayli ideal olan klavyenin geniş tasarımını, dolgulu avuç içi dayanağını ve bir dizi programlanabilir kısayol tuşunu çok sevdik.

19 x 10 x 1,5 inç ölçülerinde ve yaklaşık 2 kilo, 3 ons ağırlığındaki K350, şimdiye kadar test ettiğimiz en büyük klavyelerden biri. Aslında, arka iki adımlı ayaklarını tam yüksekliğine kadar uzatırsanız, klavye tam 2,5 inç yüksekliğe kadar gelebiliyor.

K350, heybetli yüksekliğinin yanı sıra dolgulu bir avuç içi dayanağı da barındırıyor. Klavyenin kendisi hem hafif kavisli hem de dalga şeklinde olup, A, S, D, F ve J, K, L ve noktalı virgül tuşlarının oturduğu yerde bir çift dip dalgası bulunuyor. Logitech, Comfort Wave Design olarak adlandırılan ‘parmaklarınızın gerçek, çeşitli uzunluklarını desteklemeyi’ hedeflediğini söylüyor. Bir dakika içinde klavyenin gerçek hissine vardığınızı göreceksiniz.

K350’deki dikkat çeken bir diğer tasarım özelliği ise, medya oynatma düğmeleri, fotoğraf, müzik, Windows Media Center için belirgin düğmelerle çevrili merkezi bir ses düğmesiyle tamamlanan kısayol tuşları ve kontroller dizisi. Ayarlar ve Görev Görünümü, ayrıca bir Zoom geçişi, Microsoft Word, Excel, Edge, Arama, E-posta ve daha fazlası için kısayol tuşları da mevcut. Toplamda, K350’de 30 kısayol tuşu 17 adet Logitech’in SetPoint uygulaması kullanılarak yeniden programlanabiliyor. –

K350 klavye, sürücüye ihtiyaç duymadan anında takılan ve anında çalışan, kablosuz bir 2,4GHz USB dongle olan USB Unifying alıcı aracılığıyla bir PC’ye bağlanıyor. Ürünün kablosuz bağlantısı kopmadığı gibi uykuya daldıktan sonra hızla yeniden bağlanmaya başlıyor.
K350’nin dalgalı klavyesinin sizin için işe yarayıp yaramadığı muhtemelen bir zevk meselesi olacak. Konturlu tasarımı biraz dikkat dağıtıcı bulmamıza rağmen zamanla alışılıyor. Bununla birlikte, genel klavye şeklindeki hafif eğri, bileklerinizi daha dik ve daha rahat bir açıda tutmaya yardımcı oluyor.

Sonuç
Büyük, ferah, kısayol tuşları ile mutlu ve ergonomik olarak dikkat çeken Logitech Kablosuz Klavye K350, ağrıyan parmaklarına çözüm bulmak isteyen Windows kullanıcıları için iyi bir seçenek.

Categories: İNCELEME

About Author

Write a Comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*